Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

декември 2018
П В С Ч П С Н
« Ное   Мар »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Огласна табла

Monthly Archives: декември 2018

СВЕЧЕНО ДОДЕЛУВАЊЕ НА ДИПЛОМИ ЗА ПРВ И ВТОР ЦИКЛУС СТУДИИ

ПОЧИТУВАНИ,
ПЕДАГОШКИОТ ФАКУЛТЕТ „СВ.КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ“ – СКОПЈЕ,
НА ДЕН 21.12.2018 ГОДИНА, (ПЕТОК) ВО 10.00 ЧАСОТ,
ОРГАНИЗИРА СВЕЧЕНО ДОДЕЛУВАЊЕ НА ДИПЛОМИ ЗА ПРВ И ВТОР ЦИКЛУС СТУДИИ ВО ПРОСТОРИЈА 114.
 
ВЕ МОЛИМЕ СО ВАШЕТО… Continue reading
УПИСИ 2019/20
Септември сесија19
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________