Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

ноември 2018
П В С T П С С
« Окт   Дек »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Огласна табла

Monthly Archives: ноември 2018

КОНКУРС ЗА ДОДЕЛУВАЊЕ НАГРАДА ЗА НАЈДОБАР СТУДЕНТ

Педагошкиот факултет „Св. Климент Охридски“ – Скопје распишува

КОНКУРС

ЗА ДОДЕЛУВАЊЕ НАГРАДА ЗА НАЈДОБАР СТУДЕНТ

 

Услови за конкурирање:

  1. Првпат запишан како редовен студент во IV година на студии.
  2. Потребни документи за конкурирање:
УПИСИ 2019/20
Септември сесија19
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________