Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

октомври 2018
П В С T П С С
« Сеп   Ное »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Огласна табла

Daily Archives: октомври 16, 2018

Покана за учество на работилница за градење тим и медијација

Од 25-27 октомври во Охрид, се организира тродневна работилница  за градење тим и медијација во организиација на Лоја, Младински образовен форум и Младинска алијанса од Крушево.
Можност за аплицирање имаат сите студенти, без ограничување на студентите кои го слушале… Continue reading
Испитна сесија 2019
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________