Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

октомври 2018
П В С T П С С
« Сеп   Ное »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Огласна табла

Daily Archives: октомври 3, 2018

Националната и универзитетска библиотека „Св. Климент Охридски“ овозможува бесплатно членство

Драги студенти, почитувани професори

Ве известуваме дека и оваа година Националната и универзитетска библиотека „Св. Климент Охридски“ – Скопје, на студентите-бруцоши им овозможува бесплатно членство и користење на библиотечните фондови и услуги.

За издавање на членските картички, заинтересираните студенти-бруцоши треба… Continue reading

Испитна сесија 2019
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________