Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

септември 2018
П В С T П С С
« Авг   Окт »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Огласна табла

Daily Archives: септември 25, 2018

ЗАВЕРКА на летен и ЗАПИШУВАЊЕ на зимски СЕМЕСТАР ВО УЧЕБНАТА 2018-2019 ГОДИНА

СООПШТЕНИЕ

За ЗАВЕРКА на летен и ЗАПИШУВАЊЕ на зимски СЕМЕСТАР
ВО УЧЕБНАТА 201
8-2019 ГОДИНА

Се известуваат студентите дека запишувањето на зимскиот семестар во учебната 2018/2019 год. ќе започне од 01.10… Continue reading

Испитна сесија 2019
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________