Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

септември 2018
П В С T П С С
« Авг   Окт »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Огласна табла

Daily Archives: септември 19, 2018

Финални ранг листи ВТОР уписен рок 2018/19

Почитувани кандидати, идни студенти, во прилог се прикачени финални ранг листи ВТОР уписен рок 2018/19

19-Библиотекатство 2018 – Вонредни

19-Библиотекатство 2018 – Државна квота

19-Библиотекатство 2018 – Специјални услови

19-Одделенска а 2018 – Вонредни

19-Одделенска а 2018 – Државна квота… Continue reading

Испитна сесија 2019
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________