Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

септември 2018
П В С T П С С
« Авг   Окт »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Огласна табла

Daily Archives: септември 9, 2018

Информации за примените кандидати од ПРВ уписен рок

ПРИ ЗАПИШУВАЊЕТО, ПРИМЕНИТЕ КАНДИДАТИ ПОДНЕСУВААТ:

  1. ИНДЕКС, СТУДЕНТСКА ЛЕГИТИМАЦИЈА, ПРИЈАВЕН ЛИСТ, ОБРАЗЕЦ ЗА ЗАПИШУВАЊЕ СЕМЕСТАР, СТАТИСТИЧКИ ЛИСТ ШВ 20;
  2. ТРИ ФОТОГРАФИИ (ДВЕ ФОТОГРАФИИ СО ДИМЕНЗИИ 3,5 x 4,5 И ЕДНА СО ДИМЕНЗИИ 2 x3);
  3. УПЛАТА ОД 50 ДЕНАРИ – ТАКСЕНА МАРКА… Continue reading
Испитна сесија 2019
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________