Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

јуни 2018
П В С T П С С
« Мај   Авг »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Огласна табла

Daily Archives: јуни 11, 2018

Резултати од испитот по предметот Англиски јазик во струга 1.

Резултати од испитот по предметот Англиски јазик во струга 1 оддржан на 09.6.2018 год.

ВТОРА ДЕКАДА

бр. бр. На индекс оценка коментари
1 11931 9 *
2 11141 8
3 11147 7

 

 

Внесување на оценки на 13.06.2018 год.… Continue reading

Јунска сесија 2019
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________