Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

јуни 2018
П В С T П С С
« Мај   Авг »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Огласна табла

Daily Archives: јуни 5, 2018

Се известуваат сите студенти кои полагаат предмети кај проф. д-р Билјана Камчевска

ИЗВЕСТУВАЊЕ 

Се известуваат сите студенти од сите групи на македонски наставен јазик (редовни, вонредни, од проектот 40/45) кои полагаат предмети кај проф. д-р Билјана Камчевска дека испитите во втора декада закажани на 6.6.2018 г. се презакажуваат на 11.6.2018 г.… Continue reading

Јунска сесија 2019
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________