Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

мај 2018
П В С T П С С
« Апр   Јун »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Огласна табла

Daily Archives: мај 7, 2018

Промена на термини во тековната испитна сесија

ИЗВЕСТУВАЊЕ

1. 

Се известуваат сите студенти од групите Одделенска настава и Предучилишно воспитание (редовни, вонредни, од проектот 40/45) кои ги полагаат предметите Математика 1, Математика 2 и Математика кај проф. д-р Слаѓана Јакимовиќ дека испитите во првата декада закажани… Continue reading

Испитна сесија 2019
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________