Информатори


————————————————-


————————————————–


Настани
  • No Events
Категории
  • Без категории
март 2018
П В С T П С С
« Фев   Апр »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Огласна табла

Daily Archives: март 12, 2018

РАСПОРЕД ЗА ПЕДАГОШКИ СТАЖ – ЛЕТЕН СЕМЕСТАР 2017/18 година

РАСПОРЕД ЗА ПЕДАГОШКИ СТАЖ – ЛЕТЕН СЕМЕСТАР 2017/18 година
ОДДЕЛЕНСКА НАСТАВА (македонски јазик)РЕДОВНИ СТУДЕНТИ
ООУ„ВЛАДО ТАСЕВСКИ“

 

Група Р.б. С Т У Д Е Н Т: Педагошкиот стаж ќе се се реализира секоја СРЕДА,

почнувајќи од 15.3. до… Continue reading

Корисни линкови

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________