Прв циклус студии
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

март 2018
П В С T П С С
« Фев   Апр »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Огласна табла

Daily Archives: март 6, 2018

Педагошки стаж во летен семестар 2017/18 и стар систем

СООПШТЕНИЕ
за педагошкиот стаж во летниот семестар
на учебната 2017/2018 година, за студентите запишани
на овој Факултет во учебната 2010/2011, 2011/2012 и 2012/2013 година 

 

  1. Се утврдува дека педагошкиот стаж во летниот семестар од учебната 2017/2018 година, за редовните,… Continue reading
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________