Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

февруари 2018
П В С T П С С
« Јан   Мар »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  
Огласна табла

Daily Archives: февруари 5, 2018

Резултати од Тест 1 и Тест 2 – Инклузивно образование

СТУДЕНТИТЕ КОИ ИМААТ НАЗНАЧЕНО „ДОПОЛНИТЕЛНО“ ДА СЕ ЈАВАТ НА 6.2.2018год. ВО ПРОСТОРИИТЕ НА ФИЛОЗОВСКИОТ ФАКУЛТЕТ

Резултати од Тест 1 и Тест 2 – Инклузивно образование  IO

ред бр. бр. индекс редов-ност сем. презен-тација Т1 Т2 вкупно

бодови

оценка
1.… Continue reading

ЗАВЕРКА НА ЗИМСКИ И УПИС НА ЛЕТЕН СЕМЕСТАР 2017/18

СООПШТЕНИЕ

За ЗАВЕРКА на зимски и УПИС на летен СЕМЕСТАР
ВО УЧЕБНАТА 2017-2018 ГОДИНА

Се известуваат студентите дека уписот на летен семестар во учебната 2017/2018 год. ке започне од 08.02.2018 год. и ќе… Continue reading

Испитна сесија 2019
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________