Прв циклус студии
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

јануари 2018
П В С T П С С
« Дек   Фев »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Огласна табла

Daily Archives: јануари 11, 2018

Промена на термин за испитите религиски системи и мултикултурно образование

ИЗВЕСТУВАЊЕ 

СЕ ИЗВЕСТУВААТ СТУДЕНТИТЕ КОИ СТУДИРААТ НА (МАКЕДОНСКИ И ТУРСКИ ЈАЗИК), ДЕКА ВО ИСПИТНАТА СЕСИЈА ЈАНУАРИ 2018 ГОДИНА, СЕ ВРШИ ПРОМЕНА НА ТЕРМИНИТЕ ЗА ИСПИТИ ПО ПРЕДМЕТИТЕ:

РЕЛИГИСКИ СИСТЕМИ

И МУЛТИКУЛТУРНО ОБРАЗОВАНИЕ.

 

ИМЕНО, ИСПИТИТЕ ЗАКАЖАНИ ЗА 13.1.2018 ГОДИНА,… Continue reading

______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________