Прв циклус студии
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

јануари 2018
П В С T П С С
« Дек   Фев »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Огласна табла

Daily Archives: јануари 9, 2018

Промена на термини во тековната испитна сесија

ИЗВЕСТУВАЊЕ 

Се известуваат сите студенти од сите групи (редовни, вонредни, од проектот 40/45) кои полагаат кај проф. д-р Сузана Никодиновска-Банчотовска дека сите испити закажани на 15.1.2018 г. се презакажуваат на 30.1.2018 г. во истите временски термини и во истите… Continue reading

______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________