Прв циклус студии
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

декември 2017
П В С T П С С
« Ное   Јан »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Огласна табла

Monthly Archives: декември 2017

ЈАНУАРСКА ИСПИТНА СЕСИЈА 2017/18

JANUARI 2018-BIBLIOTEKARSTVO
JANUARI 2018-BIBLIOTEKARSTVO-NOVA PROGRAMA 2013-2014
Јануарска сесија 2018 студиска програма 2010-2011 (2)
Јануарска сесија 2018 студиска програма 2010-2011 проект 45 (1)
Јануарска сесија 2018 студиска програма 2013-2014 (1)
Јануарска сесија 2018 студиска програма 2013-2014 проект 35 (1)
Orari i… Continue reading

Покана за доделување на дипломи

Педагошкиот факултет на ден 22.12.2017 година (петок) во 11 часот организира свечено доделување на дипломи во Амфитеатарот на следните дипломирани студенти:

ПРВ ЦИКЛУС СТУДИИ

Име Средно име Презиме Студиска програма и насока Бр.дипл.
Верица Василче Стојкова Одделенска настава 8800
Христина… Continue reading

ИНФОРМАЦИЈА ЗА ИСПИТНАТА СЕСИЈА ЈАНУАРИ 2018 ГОДИНА

ИНФОРМАЦИЈА
ЗА ИСПИТНАТА СЕСИЈА ЈАНУАРИ 2018 ГОДИНА

 

  1. ПРИЈАВУВАЊЕТО НА ИСПИТИТЕ ВО ИСПИТНАТА СЕСИЈА ЈАНУАРИ 2018 ГОДИНА ЌЕ СЕ РЕАЛИЗИРА ОД 14.12 ДО 28.12.2017 ГОДИНА – СО ПРИЈАВА НА СТУДЕНСТКИ ПРАШАЊА, И ОД 14.12 ДО 8.1.2018 ГОДИНА – СО ЕЛЕКТРОНСКО… Continue reading
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________