Информатори


————————————————-


————————————————–


Настани
  • No Events
Категории
  • Без категории
септември 2017
П В С T П С С
« Авг   Окт »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Огласна табла

Daily Archives: септември 7, 2017

КОНКУРС за запишување студенти на трет циклус – докторски студии во академската 2017/2018 година

Универзитетот „Св. Кирил и Методиј“ распишува

К О Н К У Р С

за запишување студенти на трет циклус – докторски студии
во академската 2017/2018 година

 

За студирање на Педагошки факултет „Св. Климент  Охридски“  во Скопје на… Continue reading

ПРОДОЛЖЕНО ПРИЈАВУВАЊЕ НА КАНДИДАТИТЕ КОИ ИМААТ ЗАВРШЕНО ВИСОКО

ПРОДОЛЖЕНО ПРИЈАВУВАЊЕ НА КАНДИДАТИ КОИ ИМААТ ЗАВРШЕНО ВИСОКО ИЛИ ВИШО ОБРАЗОВАНИЕ НА СРОДНИ ФАКУЛТЕТИ И ВИШИ ШКОЛИ 

    РОКОТ ЗА ПРИЈАВУВАЊЕ НА КАНДИДАТИТЕ КОИ ИМААТ ЗАВРШЕНО ВИСОКО ИЛИ ВИШО ОБРАЗОВАНИЕ НА СРОДНИ ФАКУЛТЕТИ И ВИШИ ШКОЛИ, НАДВОР… Continue reading

Корисни линкови

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________