Информатори


————————————————-


————————————————–


Настани
  • No Events
Категории
  • Без категории
септември 2017
П В С T П С С
« Авг   Окт »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Огласна табла

Daily Archives: септември 6, 2017

Резултати од успехот од средно образование ВТОР УПИСЕН РОК 2017

Р.Бр. ИД Студ.Програма Кофинансирање Редослед на ст. пр. Успех Матура/Стручни пр. *Вкупно еден родител Вкупно
1 57750 ОА 2013 Да ОА 2013 44,655 27,239   71,895
2 58704 ПА 2013 Да ПА 2013 29,142 8,800   37,943
3 58702 ПА… Continue reading
Корисни линкови

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________