Информатори


————————————————-


————————————————–


Настани
  • No Events
Категории
  • Без категории
септември 2017
П В С T П С С
« Авг   Окт »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Огласна табла

Daily Archives: септември 1, 2017

КОМИСИСКО ПОЛАГАЊЕ НА ИСПИТИТЕ

КОМИСИСКО ПОЛАГАЊЕ НА ИСПИТИТЕ ПО ПРЕДМЕТИТЕ:

 

  • ОПШТЕСТВЕНО УРЕДУВАЊЕ СО ПРОСВЕТНО ЗАКОНОДАВСТВО (задолжителен предмет),
  • ОСНОВИ НА ОПШТЕСТВЕНОТО УРЕДУВАЊЕ (задолжителен предмет), И
  • ПРОСВЕТНО ЗАКОНОДАВСТВО (изборен предмет),

 

ЗА СИТЕ СТУДИСКИ ГРУПИ И НАСТАВНИ ЈАЗИЦИ, ЌЕ СЕ ОДРЖИ НА 7.09.2017 ГОДИНА,СО ПОЧЕТОК… Continue reading

Корисни линкови

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________