Информатори


————————————————-


————————————————–


Настани
  • No Events
Категории
  • Без категории
август 2017
П В С T П С С
« Јул   Сеп »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Огласна табла

Daily Archives: август 31, 2017

ИНФОРМАЦИЈА ЗА СЛОБОДНИ МЕСТА ВО ВТОРИОТ УПИСЕН РОК 2017/2018

ИНФОРМАЦИЈА ЗА СЛОБОДНИ МЕСТА ВО ВТОРИОТ УПИСЕН РОК 2017/2018 ГОДИНА НА ПЕДАГОШКИОТ ФАКУЛТЕТ  „СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ“ – СКОПЈЕ

НА ПЕДАГОШКИОТ ФАКУЛТЕТ „СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ“ – СКОПЈЕ, ВО ВТОРИОТ УПИСЕН РОК 2017… Continue reading

ДОБИТНИЦИ НА СТИПЕНДИИ ОД КАНДИДАТИТЕ УПИСИ 2017/18

ВО РАМКИТЕ НА РЕАЛИЗАЦИЈАТА НА КОНКУРСОТ ЗА ЗАПИШУВАЊЕ СТУДЕНТИ ВО АКАДЕМСКАТА 2017/2018 ГОДИНА НА УНИВЕРЗИТЕТОТ „СВ.КИРИЛ И МЕТОДИ“ – СКОПЈЕ, НА ПЕДАГОШКИОТ ФАКУЛТЕТ  „СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ“ – СКОПЈЕ, ДОБИТНИЦИ НА СТИПЕНДИИ ОД КАНДИДАТИТЕ СО ЗАВРШЕНА ДРЖАВНА МАТУРА-РЕДОВНИ СТУДЕНТИ, СОГЛАСНО… Continue reading

Корисни линкови

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________