Информатори


————————————————-


————————————————–


Настани
  • No Events
Категории
  • Без категории
август 2017
П В С T П С С
« Јул   Сеп »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Огласна табла

Daily Archives: август 29, 2017

СЕ ИЗВЕСТУВААТ СТУДЕНТИТЕ ДЕКА ИСПИТИТЕ КАЈ ДОЦ. Д-Р АЛИТ ИБРАИМИ

СЕ ИЗВЕСТУВААТ СТУДЕНТИТЕ ДЕКА ИСПИТИТЕ ВО ИСПИТНАТА СЕСИЈА АВГУСТ-СЕПТЕМВРИ 2017 ГОДИНА, ПО ПРЕДМЕТИТЕ МАТЕМАТИКА 1 И МАТЕМАТИКА 2

ЗА СТУДЕНТИТЕ КОИ СТУДИРААТ НА АЛБАНСКИ НАСТАВЕН ЈАЗИК-ОДДЕЛЕНСКА НАСТАВА КАЈ ДОЦ. Д-Р АЛИТ ИБРАИМИ ЌЕ СЕ РЕАЛИЗИРАА НА 6.09.2017 ГОДИНА, СО… Continue reading

Корисни линкови

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________