Информатори


————————————————-


————————————————–


Настани
  • No Events
Категории
  • Без категории
август 2017
П В С T П С С
« Јул   Сеп »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Огласна табла

Daily Archives: август 25, 2017

ФИНАЛНИ РАНГ ЛИСТИ ЗА ПРИЕМ НА КАНДИДАТИ ПРВ УПИСЕН РОК 2017/18

ПОЧИТУВАНИ!!!
ВО ПРИЛОГ, ОФИЦИЈАНИ РАНГ ЛИСТИ ЗА ПРИЕМ НА КАНДИДАТИ, ПРВ ЦИКЛУС СТУДИИ 2017/18

18- Библиотекарство – Вонредни

18- Библиотекарство – Државна квота

18- Библиотекарство – Специјални услови

18-Одделенска настава – албански – Вонредни

18-Одделенска настава – албански – Државна… Continue reading

Се известуваат сите студенти кои полагаат кај проф. д-р Мариета Петрова

Се известуваат сите студенти од сите групи (редовни, вонредни, од проектот 40/45) кои го полагаат предметот Акциони истражувања во воспитно-образовната работа кај проф. д-р Мариета Петрова дека испитот закажан на 29.8.2017 г. се презакажува на 6.9.2017 г. во истиот временски… Continue reading

Корисни линкови

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________