Информатори


————————————————-


————————————————–


Настани
  • No Events
Категории
  • Без категории
август 2017
П В С T П С С
« Јул   Сеп »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Огласна табла

Daily Archives: август 24, 2017

Се известуваат сите студенти кои полагаат кај проф. д-р Марјан Малцев

ИЗВЕСТУВАЊЕ 

Се известуваат сите студенти од сите групи и од сите студиски програми (редовни, вонредни, од проектот 40/45) кои полагаат кај проф. д-р Марјан Малцев дека сите испити закажани на 12.9.2017 г. и на 13.9.2017 г. се презакажуваат на… Continue reading

КОНКУРС ВО РАМКИ НА ПРОГРАМАТА ЕРАЗМУС+

УНИВЕРЗИТЕТОТ „СВ. КИРИЛ И МЕТОДИЈ” ВО СКОПЈЕ
објавува 

КОНКУРС
ВО РАМКИ НА ПРОГРАМАТА ЕРАЗМУС+
АКЦИЈА 1: ИНДИВИДУАЛНА МОБИЛНОСТ ЗА СТУДЕНТИ И НАСТАВЕН КАДАР
за летниот семестар во академската 2017/2018 година

 Во рамки на програмата ЕРАЗМУС+… Continue reading

Корисни линкови

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________