Студ. парламент
Докторски студии
Доквалификација

_________________________

август 2017
П В С T П С С
« Јул   Сеп »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Огласна табла

Daily Archives: август 23, 2017

Резултати од успехот од средно образование ПРВ УПИСЕН РОК 2017/18

Р.Бр. ИД Студ.Програма Кофинансирање Редослед на ст. пр. Успех Матура/Стручни пр. *Вкупно еден родител Вкупно
1 54631 ОА 2013 Не ОА 2013 54,113 20,964   75,078
2 56169 ОА 2013 Да ОА 2013 30,000 21,778   51,778
3 55828 ОА… Continue reading
Испитна сесија 2019
______________________

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________