Информатори


————————————————-


————————————————–


Настани
  • No Events
Категории
  • Без категории
август 2017
П В С T П С С
« Јул   Сеп »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Огласна табла

Daily Archives: август 21, 2017

Известување за студенти кои полагаат кај проф. д-р Розалина Попова-Коскарова

ИЗВЕСТУВАЊЕ

 

Се известуваат сите студенти од сите групи и од сите студиски програми (редовни, вонредни, од проектот 40/45) кои полагаат кај проф. д-р Розалина Попова-Коскарова дека испитите закажани на 31.8.2017 г. (Општа педагогија, Менаџмент во образованието, Историја на… Continue reading

ИЗВЕСТУВАЊЕ за предметот Музичко воспитание со методика

ИЗВЕСТУВАЊЕ
за предметот Музичко воспитание со методика 

  1. Се известуваат студентите (редовни и вонредни, Предучилишно воспитание) кои студираат по студиската програма 2013-2014 дека испитот по предметот Музичко воспитание со методика кај проф. д-р Владо Талевски ќе се одржи на… Continue reading
Корисни линкови

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________