Информатори


————————————————-


————————————————–


Настани
  • No Events
Категории
  • Без категории
август 2017
П В С T П С С
« Јул   Сеп »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Огласна табла

Daily Archives: август 7, 2017

ЈАВЕН ОГЛАС за ангажирање на Тутори за реализација на туторска поддршка за ученици Роми кои учат во основно образование во Р.Македонија за учебната 2017/18 година

 

ЈАВЕН ОГЛАС за ангажирање на Тутори за реализација на туторска поддршка за ученици Роми кои учат во основно образование во Р.Македонија за учебната 2017/18 година

 Здружението за поддршка на маргинализирани групи Ромски Ресурсен Центар… Continue reading

Корисни линкови

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________