Информатори


————————————————-


————————————————–


Настани
  • No Events
Категории
  • Без категории
јуни 2017
П В С T П С С
« Мај   Јул »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Огласна табла

Daily Archives: јуни 16, 2017

ИНФОРМАЦИЈА ЗА ИСПИТНАТА СЕСИЈА АВГУСТ-СЕПТЕМВРИ 2017 ГОДИНА  

1. ПРИЈАВУВАЊЕТО НА ИСПИТИТЕ ВО ИСПИТНАТА СЕСИЈА АВГУСТ-СЕПТЕМВРИ 2017 ГОДИНА ЌЕ СЕ РЕАЛИЗИРА ОД 22.06 ДО 12.07.2017 ГОДИНА.

2.СТУДЕНТИТЕ ЗАДОЛЖИТЕЛНО ТРЕБА ИСПИТИТЕ ЕЛЕКТРОНСКИ ДА ГИ ПРИЈАВАТ ВО Iknow СИСТЕМОТ И НА ПРИЈАВАТА ВО ХАРТИЕНА ФОРМА ДА ГО НАПИШАТ ЕЛЕКТРОНСКИОТ… Continue reading

Корисни линкови

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________