Информатори


————————————————-


————————————————–


Настани
  • No Events
Категории
  • Без категории
јуни 2017
П В С T П С С
« Мај   Јул »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Огласна табла

Daily Archives: јуни 7, 2017

Соопштение за студенти кои полагаат кај проф. д-р Зоран Михајловски

ИЗВЕСТУВАЊЕ 

 

  1. Се известуваат редовните и вонредните студенти од сите групи, стара и нова програма, кои полагаат кај проф. д-р Зоран Михајловски дека предвидените испити ќе се реализираат во еден термин, на 13.6.2017 г. со почеток во 9 часот… Continue reading
Корисни линкови

_______________________

_______________________ _______________________

________________________

________________________

________________________

________________________

________________________